شرکت در بیست و نهمین نمایشگاه آگروفود در سال 1401

نمایشگاه آگروفود

زمان مطالعه: ۷ دقیقه | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۷

شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان در یکی از مهمترین نمایشگاه های خاورمیانه شرکت کرد.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته- ایران آگروفود 2022 از تاریخ 27 لغایت 30 خردادماه 1401 با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

این نمایشگاه یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های مواد غذایی و صنایع وابسته آن در خاورمیانه است که مورد استقبال شرکت‌ها و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی قرار می‌گیرد. 

پالایشگاه غلات گلشهد نیز به عنوان یکی از 6 پالایشگاه در زمینه غلات در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی اگروفود حضور داشته است.

آخرین اخبار
معرفی مالتودکسترین طعم دار

شرکت گلشهد از گروه عازم در راستای طرح‌های توسعه محصول خود در حوزه مالتودکسترین، به کمک واحدهای بازاریابی، تحقیق و توسعه و تولید خود، با افتخار موفق به معرفی چهار مالتودکسترین طعم دار با طعم‌های توت فرنگی، وانیلی، موزی و کاکائویی کرده است.

از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به دانه بندی آن اشاره کرد که به صورت گرانولی و نرم تولید خواهند شد. در حال حاضر واحد تضمین کیفیت گلشهد با پیگیری‌های انجام شده در حال دریافت GMP دارویی طی هفته‌های آینده خواهد بود.

هدف از ارائه محصولات جدید، توسعه سبد محصولی، پاسخ به نیاز بازار و در نهایت بهبود کیفیت محصولات تولیدی مصرف کنندگان است.

شایان ذکر است که این محصولات از تیرماه جاری در دسترس خواهند بود.

شرکت گلشهد (گلدینه) عضو رسمی انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران

شرکت گلدینه گروه عازم به طور رسمی عضو شماره ۵۹ انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران شد. همزمان با آن، مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن روز سه شنبه مورخ ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۸ در هتل اسپیناس بلوار واقع در تهران بلوار کشاورز برگزار شد.

معرفی مالتودکسترین‌های طعم دار، محصولات جدید از گروه عازم

در مصاحبه‌ای با امیرطاهر شیرانی، مدیر مارکتینگ و توسعه کسب و کار شرکت‌های گلشهد و شهدینه، وی به معرفی محصولات جدید شرکت گلشهد یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه عازم پرداخت و گفت: “ما در گروه عازم همواره به دنبال نوآوری و ارتقاء کیفیت محصولات خود هستیم. امروز خوشحالم با افتخار مالتودکسترین طعم دار، در طعم‌های کاکائویی، توت فرنگی، وانیلی ‌‌و موزی که محصولات جدید ما هستند را همزمان با بزرگ‌ترین رویداد غذایی کشور یعنی آگروفود ۱۴۰۳ معرفی کنم.”

خوشبختانه واحدهای تحقیق و توسعه و تولید ما با استفاده از علم روز و بهترین تکنولوژی‌ها و استانداردهای بین‌المللی موفق به تولید انواع محصولات مالتودکسترین با DEهای مختلف، دانه بندی‌های گرانولی و نرم، همچنین طعم دار با گریدهای دارویی و غذایی شده‌‌اند. هدف ما ارائه محصولات جدید متناسب با نیاز بازار است. امید است ضمن تامین نیاز کشور، بتوانیم در حوزه صادرات نیز جایگاه محصول را پیدا کنیم.